#1 04-05-07 14:48:12

Misiek

Przyjaciel

Sk±d: Bieruñ
Zarejestrowany: 04-05-07
Posty: 4
Punktów :   
WWW

Co dobrego s³ychac u Dawki

Hejka  po  ma³ym problemie zwiazanym z  ma³o czytelnym kodem uda³o sie i jestesm juz na waszym  forum   ale  to taka dygresja...
JAkos tak chcialem sie dowiedziec co u was slychac  niestety w tym roku nie uda³o nam sie wspolnie  zmontowac wyjazdu  do rypina ( przewazy³y o tym wzgledy finansowe)   ale mam nadzieje ze zobaczymy sie na Rypinie   gdzie poraz kolejny skonfrontujemy swoja twórczo¶c artystyczna. Pozdrawiam ca³y teatr

Offline

 

#2 05-05-07 10:17:01

Black L.

Moderator

Zarejestrowany: 09-09-06
Posty: 22
Punktów :   

Re: Co dobrego s³ychac u Dawki

HI, MISIEK!
Mi³o ze nas nawiedzi³e¶. U nas, co widaæ na stronie, du¿o roboty, w tym równie¿ twórczej.
W Rypinie siê spotkamy, to pogadamy na spokojnie...
Dziêki za zaproszenie na meeting do Bierunia. O ile termin bêdzie realny, to my¶lê ze sie pojawimy.
Pozdrawy dla zarazonych!

Offline

 

#3 05-05-07 17:24:09

Misiek

Przyjaciel

Sk±d: Bieruñ
Zarejestrowany: 04-05-07
Posty: 4
Punktów :   
WWW

Re: Co dobrego s³ychac u Dawki

dzieki dzieki aa co macie taki ma³y ruch na forum  ropromujcie tooo

Offline

 

#4 05-05-07 20:51:08

Black L.

Moderator

Zarejestrowany: 09-09-06
Posty: 22
Punktów :   

Re: Co dobrego s³ychac u Dawki

To forum jest wystarczaj±co rozpropagowane i ka¿dy z nas ma dostêp, rzecz jednak¿e w tym, i¿ (jak wiêkszo¶ciowo twierdzimy) forum nie jest nam potrzebne i s³u¿y jako dodatkowy komunikator; ot na przyk³ad dla kontaktu z Tob±. Pozdr. mrocznie

Offline

 

#5 08-05-07 23:30:27

Misiek

Przyjaciel

Sk±d: Bieruñ
Zarejestrowany: 04-05-07
Posty: 4
Punktów :   
WWW

Re: Co dobrego s³ychac u Dawki

dobra oki ja tak tylko zauwazyle

p.s powidzeniaw bedzinie  my juz pierwsza nagrode zdobylismy wam równiez zycze tego samego  dozo na Rypinie

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.xenoria.pun.pl www.demetri-forum.pun.pl www.duel.pun.pl www.starycn.pun.pl www.shinobi-world.pun.pl