#1 23-04-07 10:50:40

Black L.

Moderator

Zarejestrowany: 09-09-06
Posty: 22
Punktów :   

GRAM MARIA I KRAVT: OLALI FANOW, ROZWALILI IMPREZE!

21.04.2007. - "DARK VISUAL EVENING": Gram Maria i Kravt zlekceważyli swoje zobowiązania i nie dojechali na rozbiegówkę międzynarodowego fwestiwalu "Mediawave".

GRAM MARIA: W ostatnim dniu wynikły nagłe problemy z transportrem i finansami, gdyż organizatorzy trasy jeszcze nie mieli zarezerwowanego busa (!) Organizatorka z W-wy kilkakrotnie zmieniała zeznania odnośnie dojazdu i zgłaszała nowe problemy, aż  w końcu przestała odbierać tel., a zespół po prostu nie dojechał.

KRAVT: "Gwiazdy", o których mało kto słyszał, zostali rzekomo zaproszeni do TV do Warszawy w dniu zaplanowanego koncertu w Mysłowicach. Panowie Muzycy poinformowali mnie, że dla nich ważniejsza jest TV i tym samym "odpuścili sobie" zwykły koncert. Wkrótce o Was usłyszą!

Co w efekcie? Rozczarowani widzowie i klęska organizatorów festiwalu. Na szczęście nie zawiedli Teatr Dawka Śmiertelna i Splendor.
Co Wy myślicie o zachowaniu GM i K?

Offline

 

#2 23-04-07 22:19:16

worner

Dawkowicz

6591272
Call me!
Zarejestrowany: 11-11-06
Posty: 8
Punktów :   

Re: GRAM MARIA I KRAVT: OLALI FANOW, ROZWALILI IMPREZE!

zna ktoś może strone KRAVTA?
Chetnie wyraził bym swoją opinie o tym zespole na ich stronie.
Naszczescie splendor dał rade i niebyło źle.
Myśle że Gram Marii niemozemy nic zarzucić, poprostu jakaś zarozumiała babka która zwie sie "organizatorem" wzieła sobie wiecej kasy, zamiast zapłacić załatwic zespołowi transport na kolejny koncert.

Offline

 

#3 24-04-07 01:25:42

Darth Werter

Administrator

4767493
Call me!
Zarejestrowany: 09-09-06
Posty: 15
Punktów :   
WWW

Re: GRAM MARIA I KRAVT: OLALI FANOW, ROZWALILI IMPREZE!

no cóż są tacy dla których nie liczy się publika tylko nie rozumiem w takim razie sensu istnienia takich formacji... jeśli coś się tworzy to zazwyczaj po to by się przed publiką prezentować... a jeśli ktoś tą publikę ma w głębokim poważaniu to takowej po prostu nie zdobędzie
gratuluję jednak występu tym którzy uratowali całą sytuację


"Ponieważ nie ma magazynów z przyjaciółmi, więc ludzie nie mają przyjaciół."

Offline

 

#4 23-07-07 22:41:03

Rzesiu

Dawkowicz

Zarejestrowany: 23-07-07
Posty: 1
Punktów :   

Re: GRAM MARIA I KRAVT: OLALI FANOW, ROZWALILI IMPREZE!

Witam wszystkich forumowiczów!

Black L. napisał:

21.04.2007.

KRAVT: "Gwiazdy", o których mało kto słyszał, zostali rzekomo zaproszeni do TV do Warszawy w dniu zaplanowanego koncertu w Mysłowicach. Panowie Muzycy poinformowali mnie, że dla nich ważniejsza jest TV i tym samym "odpuścili sobie" zwykły koncert. Wkrótce o Was usłyszą!

Co w efekcie? Rozczarowani widzowie i klęska organizatorów festiwalu. Na szczęście nie zawiedli Teatr Dawka Śmiertelna i Splendor.
Co Wy myślicie o zachowaniu GM i K?

Jeśli już troszkę ochłonęliście, to pozwólcie zająć stanowisko.
Otóż po pierwsze:
Zespół KRAVT, (którego to mam zaszczyt być muzykiem) doskonale zdaje sobie sprawę, iż gra dla słuchaczy i nigdy nie przyszłoby nam do głowy "lekceważyć", czy też "olewać", czy też "odpuszczać sobie". Występowaliśmy, na zbyt wielu imprezach w życiu, żeby stwierdzenie "odpuścili sobie" traktować jako krzywdzące i niesprawiedliwe. Z drugiej strony rozumiem rozgoryczenie organizatorów z powodu braku kompletu zapowiedzianych zespołów.
Po drugie:
Niepotrzebny jest Twój sarkazm ("gwiazdy"), gdyż do G. Andrzejewicz, nam daleko i za takowych sie nie uważamy, a nasz fizyczny brak możliwości i przyjemności zagrania w Mysłowicach nie ma nic wspólnego z "gwiazdorstwem".
Po trzecie:
Jeżeli swoje rozżalenie wylewasz na wszystkich możliwych stronach które wyraźnie sugerują, że zespół KRAVT przedostał się do dalszych eliminacji i tu cytat"  Jury spośród kilkudziesięciu musiało wybrać pięciu artystów, którzy 21 i 22 kwietnia wystąpią w drugim etapie eliminacji w Warszawie, a potem będa mieć szasnę zagrać w opolskim amfiteatrze." koniec cytatu, to nie używaj wyrażenia: "zostali rzekomo zaproszeni do TV do Warszawy w dniu zaplanowanego koncertu w Mysłowicach", bo świadczy tylko o tym, że masz kłopoty z czytaniem tekstu ze zrozumieniem.
Po czwarte:
Powtarzam jeszcze raz: Osobiście dla mnie (a podejrzewam, że dla reszty zespołu również) każda możliwość zaprezentowania się przed tak szacowną publicznością jest wielką przyjemnością, żeby nie popadać w ton pompatyczny: zaszczytem i wyróżnieniem. I w tym miejscu chcę przeprosić Was organizatorów, jak również rozczarowaną publiczność, że tego feralnego dnia NIE MOGLIŚMY dla Was zagrać. Proszę postarajcie sie nas zrozumieć. Dla (jak zauważyliście) mało znanego zespołu jest bardzo istotne wykorzystanie każdej nadarzającej się okazji do zaprezentowania sie szerszej publiczności i mimo, iż baaardzo szanujemy i w niczym nie ujmujemy imprezie Mysłowickiej, to jednak musicie się z nami zgodzić, że festiwal opolski, ma nieco wyższą rangę i jeśli z pośród 611 zespołów z całej Polski mieliśmy zaszczyt przedostać się do dalszych eliminacji, co mogło skutkować występem w opolskich Debiutach, to       
po trudnych "za i przeciw" wybraliśmy tę drogę. Życie jest sztuką kompromisu. Nie zawsze z perspektywy czasu wybieramy dobrze. Dziś, ponieważ jak wiecie nie dostaliśmy się jako KRAVT do finału Debiutów 2007 (chociaż ja osobiście miałem przyjemność na tymże koncercie zagrać z Rafałem Nosalem), dziś żałujemy że dla Was nie zagraliśmy.Trudno tak czasem bywa... I jeśli kiedykolwiek nam jeszcze zaufacie, to postaramy się zrobić widowisko jak nigdy dotąd.
Pozdrawiam
Grzegorz "Rzesiu" Skotnicki

Offline

 

#5 25-07-07 00:11:58

Black L.

Moderator

Zarejestrowany: 09-09-06
Posty: 22
Punktów :   

Re: GRAM MARIA I KRAVT: OLALI FANOW, ROZWALILI IMPREZE!

Rzesiu, miło że zająłeś stanowisko.
Wiedz jednak, że moja przedstawiona opinia nie jest wyłącznie moją.
Masz rację: życie to sztuka kompromisu. Wy świadomie wybraliście, więc tym samym straciliście poważanie w moich kręgach organizacji imprez, raz na zawsze.
Fakt, czas mija szybko i dziś nie ma to dla mnie dużego znaczenia. Jednak, uwierz, nie było dla mnie miło tłumaczyć się organizatorom międzynarodowego festiwalu, którzy zapewne w przyszłości potraktują mnie tak jak ja Was obecnie.
Powodzenia!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.starycn.pun.pl www.nowe-bakugan.pun.pl www.xenoria.pun.pl www.demetri-forum.pun.pl www.shinobi-world.pun.pl